Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Мазурівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Мазурівська школа заснована в1929 році як початкова школа. З того часу школу закінчило майже 3000 учнів.

Сьогодні Мазурівська школа – це заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, в якому здобувають освіту 87 здобувачів освіти 1-9 класів. За останніх 15 років школу закінчили 210 випускників. З них свідоцтво з відзнакою отримали 15 учнів.

Зі стін школи вийшло чимало відомих людей. Один із них Заболотний Дмитро Ілліч – член-кореспондент Академії медичних наук України, директор державної установи «Інститут отоларингології імені професора Коломійченка», доктор медичних наук, професор.

Безбах Ілля Васильович заслужений діяч мистецтв України, директор Художнього музею м. Вінниці.

Навчально-виховний процес здійснюють 18 досвідчених педагогів, серед яких:

•    вчителів вищої категорії – 5
•    вчителів першої  категорії – 3
•    вчителів другої  категорії – 7
•    вчителів-спеціалістів – 3.

Директор  -   Максимчук Олександр Васильович.

Заступник директора з навчально – виховної роботи – Мельник Л. А.

В школі працюють методичні об'єднання:
•    вчителів початкових класів;
•    класних керівників;
•    психолого-педагогічний семінар.

Школа працює над  методичною темою: «Від інноваційних технологій через педагогічну майстерність вчителя до формування громадянина – патріота, інтелектуала, особистості».

Девіз школи:  «Щоб досягти мети, потрібно нам разом до неї йти!».

Кредо школи: «Чим повніше джерело знань, тим  глибша ріка життя».

Основні пріоритетні напрямки   в роботі школи :
•    Ціннісне ставлення до  суспільства та держави;
•    Ціннісне ставлення до праці.

Досягнення Мазурівської ЗШ І-ІІ ст.   з 2014 по 2019 р.

Початкові класи: ІІ, два ІІІ   місця в конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика ;І,ІІ місця в конкурсі  читців до Дня української писемності  ім. П. Яцика, два І, чотири ІІІ місця з олімпіади по математиці.

•    5-9 класи: 2 –е місце в 2–у етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, 2 –е місце у конкурсі читців до Дня української писемності, два ІІ місця, ІІІ місце  з олімпіади по математиці; ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації  «Література»; ІІ місце в  «Шевченківських читаннях»; ІІ та ІІІ місця в конкурсі читців, приуроченому Дню писемності; два ІІ та одне ІІІ місце з олімпіади по географії, ІІІ місце з олімпіади по історії, правознавства; І.ІІ, ІV місця з олімпіади по хімії; ІVмісце з олімпіади по біології, І загальнокомандне, ІІ, ІІІ місця з олімпіади по трудовому навчанню; десять І, дванадцять ІІ, десять ІІІ місць по фізичній культурі,  ІІ загальнокомандне місце з настільного тенісу, ІІ загальнокомандне місце з легкої атлетики, ІІ загальнокомандне місце  в конкурсі «Старти надій»; Гран-Прі районного конкурсу «Новорічна композиція» та три І місця в ІІ –у турі «Новорічно – різдвяна композиція», два І місця у фотовиставці « Україна – це ми», І, ІІІ місця в обласній науково-практичній конференції (гурток «Основи біохімії»); ІІІ місце в обласному конкурсі «Дивовижна Вінниччина»; І, ІІ, два ІІІ місця в районному огляді-конкурсі дружин юних пожежників; ІІІ місце в фестивалі «Козацький гарт»; ІІ місце в дитячому обласному творчому  конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

 

Адреса:  вул. Гагаріна,68, с.Мазурівка

E-mail: Mazurivka89@gmail.com

Сайт: http://mazurivska-zosh.vn.sch.in.ua