Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Результати конкурсу

8 серпня 2019 року в приміщенні конференц-зали Тульчинської районної ради відбулося засідання комісії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації по розгляду кандидатур освітян на призначення керівників закладів загальної середньої освіти району.

Відповідно до рішення 4 сесії Тульчинської районної ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №35 «Про порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, шкіл Тульчинського району» наказом відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації від 1 серпня 2019 року №153 була створена комісія для проведення конкурсного відбору щодо призначення на посаду директора Крищинецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Даний наказ про проведення конкурсного відбору було оприлюднено в місцевій газеті «Тульчинський край» та на офіційному веб-сайті відділу освіти, молоді і спорту.
Отже, були дотримані всі процедури щодо підготовки даного засідання.

Для участі у вищезазначеному конкурсі були представлені матеріали Сідовичева В.В., а в ході засідання члени комісії мали нагоду переглянути презентацію кандидата, щодо перспектив розвитку Крищинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

За результатами роботи лічильної комісії визнано Сідовичева Вадима Васильовича таким, що пройшов конкурс на заміщення вакантної посади директора Крищинецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. 

Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації щиро вітає Сідовичева В.В. із призначенням на посаду директора Крищинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів і бажає творчої наснаги в реалізації планів щодо функціонування навчального закладу.« повернутися до списку оголошень