Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Результати конкурсу

17 жовтня 2019 року в приміщенні конференц-зали Тульчинської районної ради відбулося засідання комісії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації по розгляду кандидатур освітян на призначення керівників закладів загальної середньої освіти району.

Відповідно до рішення 4 сесії Тульчинської районної ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №35 «Про порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, шкіл Тульчинського району» наказом відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації від 27 вересня 2019 року №185 була створена комісія для проведення конкурсу на посаду директора Журавлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Даний наказ було оприлюднено  на офіційному веб-сайті відділу освіти, молоді і спорту.

Отже, були дотримані всі процедури щодо підготовки даного засідання.

Для участі у вищезазначеному конкурсі були подані матеріали Монастирука Юрія Вікторовича та проведено тестування.

За результатами роботи комісії визнано, що Монастирук Юрій Вікторович  пройшов конкурс на заміщення вакантної посади директора Журавлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.


 « повернутися до списку оголошень