Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Нарада відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА 

1 листопада 2018 року у конференц-залі райдержадміністрації відбулась робоча нарада керівників закладів загальної середньої освіти, яку провів в.о. начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації Сергій Чепернатий за участю головного економіста Клембоцької  О.В., головного  спеціаліста Камінського В.В., спеціалістів районного методичного кабінету. 

На порядок денний даного зібрання було винесено 2 надважливих питання  галузі.   

1. Про особливості завершення 2018 фінансового року та перспективи фінансування освітньої галузі у 2019 році доповідав в.о. начальника Чепернатий С.В. та Клембоцька О.В. 

2. Про аналіз проведення ЗНО-2018 та підготовка випускників до проведення ДПА у вигляді ЗНО у 2019 році  інформував Камінський В.В.  Методисти  відділу провели детальний аналіз результатів ЗНО-2018 з української мови, математики та англійської мови по кожному навчальному закладу. Також методисти поділилися з керівниками ЗЗСО своїми методами підготовки до ЗНО для покращення результатів. 

Також в різному було вирішено ряд важливих питань щодо роботи ЗЗСО району під час осінньо-зимового періоду, новітні способи інформування інформаційної політики галузі Facebook та питання правового захисту працівників профспілковим комітетом району.
 « повернутися до списку новин