Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Відкритий міжобласний турнір з футболу

29 жовтня 2018року в  м. Гайсин  пройшов відкритий міжобласний турнір з футболу, присвячений пам’яті тренера Гайсинської ДЮСШ  Каї С.І.

В турнірі взяли участь команди сформовані з юнаків 2008 – 2009р.н. з міст – Гайсин, Умань, Тростянець, Тульчин, Вінниця, Калинівка. 
Команди були поділені на дві підгрупи , де грали по колу. Результати турніру такі:
 1 місце посіла команда господарів ( ДЮСШ Гайсин) , яка у фінальній грі перемогла команду ДЮСШ «Темп» м. Вінниця з рахунком 3-1,в матчі за 3 місце наша збірна команда ( ДЮСШ Тульчин – тренер Мазур І.І.) поступилася більш досвідченим гравцям з команди  м. Умань з рахунком 5-2 і зайняли почесне 4 місце. П’яте  місце зайняла команда ДЮСШ м.Тростянець, шосте місце зайняла команда  ДЮСШ м. Калинівка. 
Всі призери турніру були нагороджені Кубками та цінними подарунками від дирекції Гайсинської ДЮСШ. Всі інші памятнимим  грамотами за участь в турнірі. Хотів би подякувати нашим юним футболістам за справжній чоловічий характер, жагу до перемоги,  директору Тульчинської  ДЮСШ Чорнію А.І. за допомогу в організації поїздки дітей на турнір.

Старший тренер відділення футболу Тульчинської ДЮСШ Квасневський С.С.
 « повернутися до списку новин