Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Семінар учителів української мови та літератури

29 жовтня 2019р. в Тульчинській районній центральній бібліотеці відбувся семінар учителів української мови та літератури, які викладають у 9 класах ЗЗСО І-ІІ ст. за темою «Основні виклики, перспективи перед учителями –словесниками в умовах реформування загальної середньої  освіти». У роботі семінару взяла участь учитель Одайського ЗЗСО І-ІІ ст. Тульчинської міськради Піхун Є.П. 

Учителі познайомилися з новинками художньої української літератури, новими виданнями словників різних типів, публіцистичними есеями про І.Франка, Лесю Українку, також пройшли онлайн тестування з української мови у формі ЗНО для одинадцятикласників. Попрацювали з різними методиками пояснення правил з  таких тем: « Фонетика», « Морфологія», «Лексикологія.Фразеологія», « Синтаксис.Пунктуація».Була робота у групах, коли відшліфовували вміння розрізняти граматичні, лексичні помилки у власних висловлюваннях учнів, правильно оцінювати твори-роздуми школярів, самі писали творче висловлювання. 

Висловлюємо вдячність за сприяння у проведенні  семінару директору бібліотеки Вігуржинській В.С. та працівникам читального залу.
 « повернутися до списку новин