Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Запроваджено карантин для усіх типів закладів освіти

11 березня 2020 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив рішення щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти: закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти незалежно від форми власності і сфери управління.

Карантин триватиме три тижні - з 12 березня по 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Карантин передбачає заборону відвідування закладів освіти здобувачами та проведення всіх масових заходів, в яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

 Відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року. Дане рішення Уряду є підставою для керівника закладу освіти видати наказ про запровадження карантину в закладі.

 

Докладні рекомендації для керівників закладів та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року та на сайті Міністерства освіти і науки.

Зі змістом листа можна також ознайомитись на сторінці "Архів документів" або за прямим посиланням.

Матеріали для інформування здобувачів освіти та співробітників закладів освіти щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації, а також виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій можна отримати за посиланням https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov« повернутися до списку новин