Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Від імені відділу освіти Тульчинської районної державної адміністрації,  районної організації профспілки працівників освіти і науки  щиро вітаємо Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З Вашою допомогою маленькі дітки пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Дитячий садок для малюків недарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. 

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, це наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. 

Тож шановні працівники дошкілля, щира подяка Вам за щоденну самовіддану працю, благородну любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.
Нехай стежина Вашого життя буде широкою і легкою! Яскравою веселкою засяє  над Вашими головами щастя! Теплий дощик  змиє з душі втому, нудьгу й смуток! Легкими білими хмарами хай пропливають на серці спокій і тиха радість, і  несе їх по небу вільний вітер вічної молодості і краси!  А в небі хай пролітають білі журавлі сімейного затишку!

З Днем дошкілля! Учіть, плекайте, творіть!

З повагою

Голова  Тульчинської районної  організації 
Профспілки працівників освіти 
Анастасія Стовбчата

Начальник відділу освіти 
Тульчинської районної державної адміністрації
Сергій Чепернатий

 « повернутися до списку новин