Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Січнева педагогічна конференція

Вже стало доброю традицією, що під час зимових канікул педагоги закладів загальної середньої освіти Тульчинського району, Тульчинської та Шпиківської ОТГ, беруть участь у січневій педагогічній конференції. Так, 9 та 10 січня на базі шкіл  м.Тульчина пройшли засідання районних методичних об’єднань вчителів-предметників.

На цих засіданнях вчителі розглянули ряд важливих питань навчально-виховного процесу. Був проведений аналіз І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, підготовка випускників до здачі ЗНО-2020, обмін педагогічним досвідом, огляд методичної літератури, звіт про курсову перепідготовку педагогів.

Засідання районних  методичних  об’єднань були проведені із застосуванням інтерактивних методів навчання учителів. Це і майстер-класи, і тренінги, і семінари-практикуми. Всі учасники зібрань були залучені до процесу пізнання, формування висновків, створення певного результату, обміну знаннями, ідеями, способами діяльності. Відбувався цей процес в атмосфері доброзичливості та взаємопідтримки, встановлення емоційних контактів, забезпечував виконання завдань, оскільки змушував працювати в команді, прислухатися до думки колег.

Вчителі району підвели підсумки роботи за І семестр 2019/2020 навчального року і спланували діяльність на ІІ семестр, який є важливим в участі школярів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, проведенням  ДПА та ЗНО.« повернутися до списку новин