Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. та викладачів предмету «Захист Вітчизни»

14 лютого 2019 року відділом освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА спільно із Тульчинським районним військовим комісаріатом на базі Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ст. було проведено семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. та викладачів предмету «Захист Вітчизни» на тему «Організація та проведення триденних навчально-польових зборів з юнаками 11-х класів».

Розпочав роботу семінару виконуючий обов′язки начальника відділу освіти, молоді та спорту С. Чепернатий. У своєму виступі він звернув увагу на якісну підготовку до проведення навчально –польових зборів та роль у її організації викладачів «Захисту Вітчизни» та керівників шкіл.

Тульчинський районний військовий комісар майор Р. Сватко у своєму виступі довів вимоги нормативно-правових документів щодо планування, організації та проведення навчально-польових зборів. В ході роботи семінару його учасниками було обговорено низку актуальних та проблемних питань з планування даного заходу  та забезпечення його успішного проведення.
Робота семінару проходила на передодні Дня вшанування учасників миротворчих операцій на території інших держав. В цей день до учасників військово-спортивного клубу «Юний десантник», який діє на базі Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ст., традиційно завітали гості – воїни–десантники, учасники афганської війни. Учасники семінару взяли участь у святі, яке організували клубівці для своїх гостей. Після літературно-музичної частини заходу, було проведено військово-спортивне свято, членами журі якого були воїни – афганці. Видовищною частиною програми змагань став показовий виступ з рукопашного бою, який продемонстрували юні десантники. Після завершення свята відбулося урочисте нагородження переможців. На добру  згадку про проведений захід усі його учасники зробили спільне фото.
 « повернутися до списку новин