Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Педагогічні читання в Тарасівському ЗЗСО І-ІІ ступенів 

12.02.2020р. в Тарасівському ЗЗСО І-ІІ ступенів відбулися педагогічні читання на тему «Формувальне оцінювання в початковій школі» . Вчителька 2 класу Пухальська Л.Г. провела майстер-клас по даній темі. Головною метою було ознайомити вчителів з вимогами до оцінювання в НУШ, розкрити поняття «формувальне оцінювання», вдосконалювати професійні компетентності педагогів засобами інноваційних методів.

Майстер-клас розпочався з ранкового кола «Самопрезентації», після чого вчитель виступила з доповіддю-презентацією «Формувальне оцінювання». Учасникам майстер класу була запропонована вправа «Оцінюємо без оцінки» (вербальне оцінювання), під час виконання якої всі змогли побувати в ролі вчителя НУШ. Також педагоги відчули себе й учнями НУШ, коли виконували вправу «Взаємооцінювання», де учні мали написати казку чи розповідь обсягом у 3 речення про НУШ. Для взаємооцінки був застосований прийом «Дві зірки + одне побажання».

Л.Г.Пухальська ознайомила присутніх з технологією «Портфоліо» та  розповіла про рефлексію, яка проводиться в кінці уроку.
На завершення майстер-класу було застосовано метод «Капелюхи Едварда Боно» (типи мислення) і учасники написали трихвилинне есе «Позитивне і негативне у формувальному оцінюванні»

 « повернутися до списку новин