Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Завершення об’їзду навчальних закладів району

З 17 по 21 серпня 2020 року відповідно до наказу відділу освіти Тульчинської РДА від 10.08.2020 р. "Про перевірку готовності закладів освіти району до 2020/2021 навчального року" комісією відділу освіти проведено перевірку закладів загальної середньої освіти. В роботі комісії під головуванням начальника відділу освіти Сергія Чепернатого, працівників відділу освіти та районного методичного кабінету взяли участь заступник голови Тульчинської райдержадміністрації Юрій Деркач, заступник голови районної ради Надія Григорьєва та начальник Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлія Щаблевська.

Для реалізації Концепції "Нова українська школа" за кошти субвенції Державного та місцевого бюджетів  відділом освіти через систему публічних закупівель України ProZorro придбано сучасні меблі:

столи та стільці учнівські на суму 455 тис.грн.

шафи для зберігання засобів навчання на суму 342 тис.грн.

плазмові телевізори на суму 263 тис.грн.

Наразі закінчуються торги на придбання ноутбуків учителя та багатофункціональних пристроїв друку (принтер+ксерокс+сканер) на суму 470 тис.грн., які будуть доставлені в заклади освіти до 1 вересня 2020 р.

Також відділ освіти на залишки коштів субвенції Державного та місцевого бюджетів планує придбати класні дошки.

Особливістю цьогорічної перевірки закладів освіти є дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). З цією метою відділом освіти для забезпечення вимог на період карантину придбано пірометри на суму 59,6 тис.грн, оприскувачі для обробки територій закладів  (17,2 тис.грн.), антисептичні (47,6 тис.грн.) та запланована закупівля засобів індивідуального захисту працівників закладів освіти до початку нового навчального року.« повернутися до списку новин