Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Вільна боротьба

1 лютого 2020 року в м. Вінниці проводився Чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років.В змаганнях брали участь збірні команди: м. Вінниця «Динамо», СК «Сакура», м. Хмільник, райони: Тростянецький, Хмільницький, Барський, Тульчинський. Загальна кількість учасників - 83.

Збірна команда м. Тульчина добре підготувалась до цих змагань і в підсумковому командному заліку виборола почесне I місце. II місце посів Тростянецький р-н. III місце м. Вінниця «Динамо».

В особистому заліку наші вихованці вибороли 5 золотих, 2 срібні, 3 бронзових медалей.