Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Наш рідний край


У Білоусівській ЗШ І-ІІІ ступенів 11.04.2019р. відбувся районний семінар-педагогічні гостини вчителів історії за темою «Роль краєзнавства у формуванні громадської компетентності  як  важливої складової Нової української школи». 

У роботі семінару взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Шклярук В.В., виконувач обов’язків начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Чепернатий С.В., головний спеціаліст  Камінський В.В., методист  Соловей Н.З.
Розпочався семінар з презентації закладу, директор Рябокінь В.В. представила здобутки школи ( по-сучасному умебльовані кабінети, музей К.Широцького, Музей села), досягли це завдяки участі у обласних проектах. Учителі Андрущенко Г.М. та Ляшенко В.В. розповіли про дослідницьку діяльність учителів історії з вивчення життя К.Широцького як священика, наукового, громадського діяча, про історію створення музею на честь цієї поважної людини, а учні-екскурсоводи Ляшенко Альона, Каракой Анастасія, Волковська Наталія, Волковський Тарас  представляли експозиції про життя і діяльність Широцького. Учасники педагогічних гостин ознайомилися з експозиціями музею історії села, учитель Гриценко Б.О. презентував краєзнавчу роботу учнів школи, яка була відзначена на різних ( обласних, Всеукраїнських) конкурсах
Досить змістовними і цікавими були краєзнавчо-наукові повідомлення вчителів історії, зокрема Пшеничної Н.В. ( Журавлівська ЗШ І-ІІІ ст.) «Духовні святині Тульчинщини» - про культові споруди та « чудодійні» місця краю, Псарьової Т.С. «Відомі особистості (спортсмени) в історії с. Юрківки», Железняк В.В.( Сільницька ЗШ І-ІІ ст.) «Микола Дмитрович Ободинський – людина, що заслуговує повагу», Лесько О.А. ( Крищинецька ЗШ І-ІІІ ст.) «Багата спадщина крищинецьких гончарів».
Педагогічний та учнівський колектив представили свої краєзнавчі матеріали у історико-літературно-музичному проекті «В історію свою візьми нас, Батьківщино!» « повернутися до списку новин