Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Cемінар–практикум вчителів англійської мови Тульчинського району

17 жовтня 2019 року відбувся семінар–практикум для вчителів англійської мови Тульчинського району  на базі Печерського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Тема семінару: «Викладання англійської мови у Новій українській школі».

Семінар проводився за чітко розробленим планом, складеним адміністрацією навчального закладу та відділом освіти, молоді та спорту Тульчинської райдержадміністрації. Вчителі відвідали урок англійської мови у 1 класі (вчитель Тітаренко К.Л.), подивилися відеоурок, проведений у квітні 2019 року вчителем Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 Зубар Т.А. Педагоги  мали змогу висловити власні думки, аналізуючи відвідані заняття, обмінялись враженнями та порадами з досвіду роботи. 

Колектив школи на чолі з директором Котовською Л.І. доклали максимум зусиль для підготовки семінару. Так, присутні вчителі мали змогу ознайомитись з історією та сьогоденням школи, побувавши на екскурсії, проведеній учнями англійською мовою, подивились літературно-музичну композицію «On the Wings of Feelings».

Одним із питань семінару була робота в групах на тему: «Когнітивні здібності молодших школярів: індивідуальний підхід». Для проведення цього практичного заняття була залучена волонтер Корпусу Миру Ліа Чейні (США). Присутньою на зазначеному семінарі була також Кейлін Рігс, волонтер Корпусу Миру, яка веде у школі англомовний клуб.  Загалом семінар відбувся на високому методичному рівні. 

Фото можна переглянути у альбомі "Cемінар–практикум вчителів англійської мови 17-10-2019 у Печерському ЗЗСО"« повернутися до списку новин