Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Дитячі садочки району готуються відновити роботу 

4 червня 2020 року розпочала свою роботу районна комісія для вивчення можливості відкриття закладів дошкільної освіти (ЗДО) у зв’язку з переходом на наступний етап пом’якшення карантину в складі начальника відділу освіти райдержадміністрації Сергія Чепернатого, начальника відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, енергетики, захисту довкілля райдержадміністрації Миколи Шевчука, начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії Щаблевської, начальника господарчої групи відділу освіти райдержадміністрації Ніни Балюк. 

Комісія оглянула приміщення і територію Тарасівського ЗДО, Холодівського ЗДО, Кирнасівських ЗДО № 1 і № 2. В наступні дні об’їзд продовжиться згідно затвердженого графікf. 

З районного бюджету райдержадміністрація виділила на цей напрямок роботи 12,8 тис. грн. для придбання миючих і дезінфікуючих засобів та 30,4 тис. грн. для придбання 19 інфрачервоних електронних термометрів для скрін-контролю. « повернутися до списку новин