Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Результати конкурсу

27 вересня 2019 року в приміщенні конференц-зали Тульчинської районної ради відбулося засідання комісії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації по розгляду кандидатур на призначення керівників закладів загальної середньої освіти району.

Відповідно до рішення 4 сесії Тульчинської районної ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №35 «Про порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, шкіл Тульчинського району» наказом відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації від 03 вересня 2019 року №164 була створена комісія для проведення конкурсного відбору щодо призначення на посаду директора Тарасівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

Даний наказ про проведення конкурсного відбору було оприлюднено  на офіційному веб-сайті відділу освіти, молоді і спорту.

Отже, були дотримані всі процедури щодо підготовки даного засідання.

Для участі у вищезазначеному конкурсі були представлені матеріали Шмалюх Людмили Борисівни, проведено тестування.

За результатами роботи комісії визнано що Шмалюх Людмила Борисівна  пройшла конкурс на заміщення вакантної посади директора Тарасівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. 

 « повернутися до списку новин