Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Моніторинг навчальних закладів району продовжується

З метою   перевірки харчоблоків  закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району тривають комісійні моніторинги щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів. 

26 лютого 2020 року комісією   у складі:  начальника відділу освіти, молоді  спорту Тульчинської РДА Чепернатого С.В.,  начальника господарської групи Балюк Н.В., бухгалтера  Агібалової О.А.,  спільно з Клебанським сільським головою  Халаманом В.І., головним архітектором району Шевчуком М.О. було здійснено комісійний виїзд  до Клебанського ЗЗСО І-ІІ ст.  та Клебанського ЗДО. Під  час перевірки особлива   увага зверталася  на забезпечення матеріально-технічної бази та  дотримання належних санітарно-гігієнічних норм забезпечення  життєдіяльності навчання, виховання учнів  школи та вихованців садочка, організації якісного харчування дітей з дотриманням натуральних норм, забезпечення медичного обслуговування та температурного режиму відповідно до нормативів. Також здійснюється контроль умов та місця зберігання продуктів, термінів їх придатності, товарне сусідство.

Комісійно було зазначено задовільний стан харчоблоків обох закладів та професійне відношення керівників та відповідальних працівників до виконання своїх посадових обов'язків з зазначених питань.

За підсумками виїзду було прийнято ряд домовленостей про співпрацю із сільською радою, депутатським корпусом села й району та відділом освіти, молоді і спорту  та зроблено ряд конструктивних зауважень, що будуть усунені у найближчий час.« повернутися до списку новин