Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Футбольний сезон завершено

Ось і добіг свого кінця IV-й відкритий Чемпіонат Тульчинського району з футзалу серед аматорських команд сезону 2019-2020 років.

Дев`ять команд з футзалу чотирьох районів області у повні два кола виборювали першість.

Практично кожен із 64 матчів чемпіонату був інтригуючим та видовищним, тримаючи численну вболівальницьку аудиторію у напрузі до фінального свистка.

Слід відзначити й чималу когорту юних гравців, які щовівторка та четверга обирали саме спортивну залу, беручи участь у змаганнях.

Завершенням футзального свята цьогоріч стала урочиста церемонія нагородження усіх команд без винятку за рішенням організаторів у присутності перших осіб міста та району.

Призерами чемпіонату стали:

  1. ФК «Титан» м. Тульчин.
  2. ФК «Фенікс» с. Ганнопіль.
  3. ФК «Титан - 2» м. Тульчин.

В індивідуальних номінаціях визнано: кращим бомбардиром - Рака Богдана; кращим голкіпером - Крупніка Дениса; кращим гравцем - Юрченка Василя.

Усі команди-учасниці було відзначено почесними дипломами та кубками за участь у чемпіонаті.

Призери чемпіонату отримали красені кубки, комплекти медалей та почесні грамоти відповідного ґатунку.

Голова Тульчинської громадської спортивної організації «Міська федерація футболу» Сергій Чепернатий передав щирі вітання від голови ГС «Обласна федерація футболу» Ігоря Гатаулліна та зазначив, що лише шість районів області спромоглися провести повноцінний чемпіонат у футбольне міжсезоння. Також підтвердив наміри федерації у реалізації низки традиційних турнірів усіх вікових груп.« повернутися до списку новин