Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Навчання і творчість освітян у час карантинних обмежень

24 квітня 2020 року, в умовах карантинних обмежень на зібрання та наради, відділ освіти Тульчинської райдержадміністрації провів чергову он-лайн нараду  у формі вебінару з  керівниками  закладів загальної середньої освіти.

Відкриваючи нараду, начальник відділу освіти Сергій Чепернатий підкреслив важливість фінансового та організаційного забезпечення реалізації в районі Концепції Нової Української Школи (НУШ) в поточному році, подякував освітянам за плідну роботу в непростих умовах карантину, зокрема, щодо весняного благоустрою територій навколо закладів освіти. 

Головний спеціаліст відділу Віктор Камінський зупинився на особливостях   завершення 2019/2020 навчального року та імплементації Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Головний спеціаліст відділу Юрій Хмелевський повідомив про творчі конкурси учнів ЗЗСО в умовах дистанційної роботи, зокрема, про районний дитячий мистецький конкурс з нагоди Міжнародного дня сім’ї, що заплановано провести в районі з 24 квітня по 11 травня 2020 року.

Також відбувся плановий звіт ряду директорів ЗЗСО щодо особливостей роботи в умовах карантину. На всі запитання аудиторії доповідачі надавали необхідні роз’яснення.

Начальник відділу С.Чепернатий повідомив колег про нагородження Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради директорів ЗЗСО – Рябокінь Валентини Михайлівни (с. Білоусівка), Монастирука Юрія Вікторовича (с. Журавлівка) за вагомий внесок у розвиток освіти громад, високий професіоналізм та з нагоди життєвих ювілеїв.« повернутися до списку новин