Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Робочий візит голови Тульчинської районної державної адміністрації Чуби Віталія

23.05. 2019 року комунальну установу «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр» з робочим візитом відвідала делегація у складі: голови Тульчинської районної державної адміністрації Чуби Віталія Володимировича, начальника фінансового управління райдержадміністрації Ніколаєнко Євгенії Ігорівни та начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Чепернатого Сергія Володимировича.

В будівлі установи після проведення комплексу ремонтних робіт створені всі умови для надання освітніх, корекційно-розвиткових послуг дітям від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами. Будівля ІРЦ облаштована пандусом, який відповідає Державним будівельним нормам, оснащена новітніми технічними засобами для функціонування установи, придбаними за кошти Державної освітньої субвенції. За спільними висновками комісії: Центр повністю готовий до роботи.

       За вказівкою голови РДА Чуби В.В. надано ряд доручень щодо проведення подальшого оновлення матеріально-технічної бази  комунальної установи «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр».
 « повернутися до списку новин