Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Задля безпеки перебування малюків у дитячих садочках

На завершальній стадії – підготовка до роботи дошкільних закладів освіти району, відкриття яких відбуватиметься згідно відповідного рішення позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.06.2020 року.

Так, сьогодні, 12 червня відділ освіти райдержадміністрації у співпраці з районним сектором Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області розпочали санітарну обробку територій та приміщень дитячих садочків. Зокрема, завершена робота у Мазурівському, Нестерварському, Кинашівському ЗДО, завтра – продовжиться в Кирнасівських та Холодівському ЗДО.

Таким чином, скоро ЗДО будуть повністю готові до відновлення роботи в умовах карантинних обмежень. Користуючись нагодою, відділ освіти щиро дякує працівникам районного сектору ГУ ДСНС та особисто в.о. завідувача сектору Михайлові Танцюрі за професійність та оперативність у наданні таких важливих послуг. Відділ також дякує за підтримку сільським головам цих місцевих рад – Оксані Баленко, Тамарі Процишиній, Юрію Деркачу. Наша співпраця з місцевими радами продовжується задля безпеки дітей!« повернутися до списку новин