Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Дистанційне навчання в районі триває!

10 квітня 2020 року, в умовах карантинних обмежень на зібрання та наради, відділ освіти Тульчинської райдержадміністрації провів чергову (п’яту) он-лайн нараду  у формі вебінару з  керівниками  закладів загальної середньої освіти.

На запрошення начальника відділу освіти Сергія Чепернатого в нараді взяв участь завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, заступник керівника оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої корона вірусом CARS-CoV2 на території району, заступник голови комісії ТЕБ та НС Юрій Деркач, який поінформував освітян району про ситуацію щодо особливостей впровадження та дотримання в районі карантинних заходів, зокрема, напередодні Великодня, ознайомив з рішеннями останніх засідань комісії ТЕБ та НС, відповів на ряд слушних запитань у межах повноважень, подякував освітянам району за продуктивну співпрацю.

Також на нараді начальником відділу освіти розглянуто наступні питання:

  1. щодо вдосконалення форм та методів дистанційного навчання та початку он-лайн курсу провідними телеканалами України, яке стартувало з 6 квітня п.р.;
  2. про особливості фінансово-правової співпраці відділу з керівниками ЗЗСО;
  3. питання атестації педагогічних працівників району, яка проводитиметься дистанційно;
  4. щодо приведення до належного стану пришкільних територій у рамках місячника благоустрою в умовах карантину та відповідних заходів з дезінфекції;
  5. в рамках інформування керівниками закладів загальної середньої освіти району щодо особливостей організації навчання у період карантину заслухали директорів ЗЗСО І-ІІІ ступенів: Віталія Петрунька (Богданівка), Ніну Мельник (Зарічне), Валентину Рябокінь (Білоусівка), Тетяну Дерун (Кирнасівка), директора ЗЗСО І-ІІ ступенів Григорія Марценюка (Кирнасівка).


« повернутися до списку новин