Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Семінар заступників директорів з навчальної та навчально-виховної роботи

4 грудня 2019 року на базі Левківського ЗЗСО І-ІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з навчальної та навчально-виховної роботи закладів освіти Тульчинського району та Шпиківського ОНЗЗСО І-ІІІ ступенів на тему: «Забезпечення пізнавального інтересу в учнів на уроках та позаурочний час за допомогою традиційних і нетрадиційних методів навчання».

Бистрицький П.М., директор навчального закладу, познайомив учасників семінару з історією школи, напрямками діяльності педагогічного колективу, результативністю та проблемами. 

Цимбалюк І.В., заступник директора, представила презентацію «Наша школа», в якій було висвітлено методичну роботу школи.

Заступники директорів відвідали уроки:

2 клас. Природознавство. «Найважливіші географічні об’єкти України. Охорона природи. Червона книга.» (вч. Абросимова О.В.);

9 клас. Українська література. «Як розуміють щастя герої п’єси І.П.Котляревського «Наталка Полтавка» (вч. Козачко О.І.).

Після перегляду виховного заходу «Свіча пам’яті», підготовленому на місцевому історичному матеріалі,  жоден із учасників семінару, педагогів колективу та школярів,  не залишився байдужим. 

Під час обговорення семінару Фурман В.Л., завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації сказала, пріоритетне значення у розбудові нової школи має завдання щодо формування в учнів системи загальнолюдських цінностей – морально-етичних  та соціально-політичних. 

Прикладом такого виховання для учня є Учитель, і це чітко відчувається в Левківському ЗЗСО І-ІІ ступенів. 
 « повернутися до списку новин