Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Турнір з футзалу до Дня Збройних Сил України  

 8 грудня  2018 року в м. Тульчині в ігровому залі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшов обласний турнір з футзалу  серед юнаків 2002 – 2003р.н.,  присвячений Дню Збройних Сил України.  

В турнірі прийняли участь 6 кращих дитячих команд з області, Тульчинської  ДЮСШ та ДЮСШ для дітей сиріт. Команди були поділені на дві підгрупи  де грали по колу між собою. За результатами  цих ігор в грі за 3 місце в турнірі зустрілися команди ДЮСШ-Інтер  м. Тульчин та ДЮСШ м. Шаргород. В рівній та напруженій грі переможця змогли виявити лише в серії післяматчевих  пенальті, де перемогли  гравці ДЮСШ м. Шаргород  з рахунком 7:6 та завоювали бронзові медалі турніру. В фінальній грі зустрілися команди ДЮСШ Тульчин (юн.2002р.н. – тренери – Квасневський С.С., Мазур І.І.) та ДЮСШ – для дітей сиріт ( тренер – Яковенко О.А.),  м. Тульчин.  Перемогли більш досвідчені гравці  команди ДЮСШ м. Тульчина  з рахунком 4:0.  

За рішенням  організаторів турніру кращими гравцями було визнано: 
Браницького Владислава – кращим воротарем, 
Поперечного Дмитра – кращий гравець турніру. 
Всі команди призери були нагороджені Кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів від організаторів турніру. 
Щиро дякую всім людям, небайдужим до дитячого спорту, за допомогу в організації та проведені турніру:  Чорнію А.І., Юрківському В.М.
Бажаю всім вам, а також учасникам турніру здоров’я, мирного неба  та всього найкращого! 

 

Старший тренер відділення футболу                                   Квасневський С.С. 
Тульчинської ДЮСШ  
 « повернутися до списку новин