Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Колегія відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА

26 вересня в конференц-залі Тульчинської районної ради відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації. На порядку денному було розглянуто ряд важливих питань.

Про підсумки проведення ЗНО-2019 виступив Камінський Віктор Володимирович, заступник начальника відділу. Він ознайомив присутніх із результатами рейтингового оцінювання в межах України та Вінницької області зокрема. Співдоповідачами з вищезазначеного питання були Соловей Наталія Зокіївна та Патлатюк Алла Василівна, методисти районного методичного кабінету. Вони провели детальний аналіз результатів ЗНО з української мови та літератури, історії та математики, окреслили завдання для вчителів-предметників щодо покращення рівня підготовки учнів.

Мойсенко Олеся Михайлівна, головний спеціаліст відділу, повідомила присутніх про підсумки оздоровлення учнів Тульчинського району у 2019 році. Про роботу відділу із зверненнями громадян виступив Камінський Віктор Володимирович, заступник начальника відділу.« повернутися до списку новин