Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Моніторинг  навчальних закладів  району

З метою   перевірки харчоблоків  закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району тривають комісійні моніторинги щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів. 

Так, 21 лютого 2020 року комісією   у складі:  начальника відділу освіти, молоді  спорту Тульчинської РДА Чепернатого С.В., заступника начальника Камінського В.В., начальника господарської групи Балюк Н.В., бухгалтера  Агібалової О.А.,  спільно з Кирнасівським селищним головою  Процишеною Т.В., депутатом районної ради Гетьманом Ю.І., головним архітектором району Шевчуком М.О. було здійснено комісійний виїзд  до Кирнасівського ЗЗСО І-ІІ ст.  та Кирнасівського ЗДО №1 та №2. Під  час перевірки особлива   увага зверталася  на забезпечення матеріально-технічної бази та  дотримання належних санітарно-гігієнічних норм забезпечення  життєдіяльності навчання, виховання учнів  шкіл та вихованців садочків, організації якісного харчування дітей з дотриманням натуральних норм, забезпечення медичного обслуговування та температурного режиму відповідно до нормативів. Також здійснюється контроль умов та місця зберігання продуктів, термінів їх придатності, товарне сусідство.

За підсумками виїзду було прийнято ряд домовленостей про співпрацю із селищною радою, депутатським корпусом селища й району та відділом освіти, молоді і спорту  та зроблено ряд конструктивних зауважень, що будуть усунені у найближчий час.
 « повернутися до списку новин