Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Конференція освітян району

Сьогодні, 27 серпня 2020 року, у режимі онлайн було проведено районну серпневу конференцію працівників освіти на тему: “Підсумки розвитку освіти району у 2019/2020 навчальному році та завдання на 2020/2021 навчальний рік”.

В роботі конференції взяли участь Олег Боровський, голова Тульчинської районної державної адміністрації, Надія Григорьєва, заступник голови Тульчинської районної ради, Лариса Білозір, народний депутат Украни,  Юлія Щаблевська, начальник Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області,   працівники відділу освіти, керівники закладів освіти району.

Секретар конференції, завідувачка районного методичного кабінету  Вікторія Фурман ознайомила учасників з порядком денним та офіційно представила учасників заходу.

         З вітальним словом до освітян району звернулися Олег Боровський, Надія Григорьєва, голова районної Тульчинської державної адміністрації, заступник голови Тульчинської районної ради, Лариса Білозір, народний депутат Украни.

       З тематичною доповіддю виступив Сергій Чепернатий, начальник відділу освіти. Він окреслив основні досягнення минулого навчального року, виклики, які вдалось подолати, торкнувся управлінсько-методичних аспектів впровадження якісної освіти в освітніх закладах, проаналізував загальний стан справ галузі, чітко окресливши проблемні питання та перспективи розвитку освіти району. А саме:

- оптимізація мережі закладів освіти із урахуванням запитів населення та     фінансово-економічних чинників;

-   забезпечення системного підвищення якості освіти на інноваційній основі;

-   подальше формування здоров’язбережувального середовища;

-   формування національно-свідомого громадянина України;

-   заміна морально застарілого обладнання більшості закладів та, загалом, поліпшення матеріально-технічної стану галузі;

-  забезпечення усіх ЗЗСО та ЗДО району якісним швидкісним інтернетом (30-100 мб);

-  капітальний ремонт даху Копіївського ЗЗСО І-ІІ ст..;

- завершення ремонту з облаштування другої кімнати Тульчинської      районної   КУ  ІРЦ;

-  придбання та встановлення котлів для  Богданівського  та  Клебанського ЗЗСО І-ІІІ ст. та ряд інших завдань  сьогодення.

В обговоренні доповіді взяли участь Тетяна Дерун, директор Кирнасівського ЗЗСО І-ІІІ ст.. та Альбіна Тимчик, директор Нестерварського ЗДО «Бобренятко».

З питань створення безпечних умов навчання та стан підготовки навчальних закладів до роботи в новому навчальному році в умовах посилення карантинних обмежень на період адаптивного карантину виступила Юлія Щаблевська,  начальник Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Про соціальний захист працівників галузі освіти, дотримання фінансових зобов’язань та діяльність первинних профспілкових організацій у закладах освіти району та їх завдання в новому навчальному році доповіла Анастасія Стовбчата, голова профкому Тульчинської ради голів профкомів працівників освіти.

Підсумував освітянський форум Сергій Чепернатий:

«Учителі повинні досягати  успіху  для того, щоб його досягали учні, а учні повинні досягати успіху, щоб його досягало суспільство».

          Ці слова належать Майклу Фуллану,  відомому   канадському  ученому, глобальному лідеру науки про розвиток освіти.

  Дитина - це центр всесвіту, навколо якого крутиться все - сім’я, рідні, педагоги, соціум.

         Кожна родина сподівається дати своїй дитині якісну освіту, завдяки якій  вона зможе утвердитись у житті, стане  корисною своїй країні, щоб наші діти  справді росли гідними представниками української нації. Щоб пройшовши роки навчання, вони гордилися своєю школою і вчителями.

         Щира вдячність усім педагогічним працівникам за гарну підготовку закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року. Бажаю  витримки, наснаги, нових творчих звершень та мудрості у розв’язанні усіх проблем в роботі закладів освіти.

        Гарного навчального року, хорошого настрою.

        Успіхів нам!»

         «Через безпеку  до якісної та доступної освіти» – таким повинен бути головний напрямок роботи закладів освіти району.

 « повернутися до списку новин