Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Ф У Т З А Л

    26 січня 2018року в ігровому залі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшов півфінальний етап Обласної Спартакіади школярів з фут залу серед юнаків 2006р.н. та молодших. Наш район представляла збірна команда вихованців ДЮСШ (тренер – І.Бєлік).

     В змаганнях прийняли участь: збірна команда – Іллінецького району, Шаргородського району, м. Ладижин.  До учасників змагань з привітальними словами звернулися -  виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської РДА Чепернатий С.В., директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Стовбчатий В.Ф., які побажали юним футболістам  цікавої та видовищної гри.

      Ігри в групі проходили по колу. Результати змагань такі:  1м. - Іллінецький район, 2м. - Тульчинський район, 3м. -  м.Ладижин, 4м. -  Шаргородський район. До фінального етапу вийшли дві кращі команди з групи – Іллінецький та Тульчинський район. Фінал пройде 16 лютого 2018року в м. Вінниця у манежі «Колос».  Запрошуємо всіх справжніх вболівальників поїхати та підтримати наших юних футболістів, яким бажаю яскравої та переможної гри у фіналі.

Методист РМК                                      Стовбчатий В.Ф.« повернутися до списку новин