Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти району

Сьогодні 29 вересня 2020 року відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти району за участі начальника відділу Сергія Чепернатого, начальника Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії Щаблевської за спільною ініціативою керівників.

Метою наради було проаналізувати перший місяць роботи закладів освіти у новому навчальному році із дотриманням усіх умов адаптивного карантину на основі нормативно-правових  документів різного ґатунку.

Після загального аналізу ситуації з даної проблематики начальник відділу, керівник Держпродспоживслужби детально зупинилися на конкретних порушенням, зауваженнях та рекомендаціях, що були виявлені у ході численних перевірок.

Також було повторно прописано з усіма керівниками закладів покроковий алгоритм дій усіх основних вимог повноцінної роботи закладів освіти.  Керівник служби та начальник відділу освіти надали відповіді на ряд нагальних та актуальних питань з боку директорського корпусу.

За обопільної згоди нараду було визнано вчасною та необхідною на сьогоднішній стан освітньої галузі.« повернутися до списку новин