Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Засідання районної атестаційної комісії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації

Атестація  - це визначення рівня професійно-педагогічної компетенції працівника і результатів його фахової діяльності на підставі комплексного оцінювання його праці.

4 квітня 2019 року відбулося засідання районної атестаційної комісії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації.

За підсумками атестації 2018-2019 навчального року всього в закладах Тульчинського району та Шпиківської  ОТГ чергову атестацію пройшли  90 педагогічних працівників.

З них проатестовано атестаційною комісією відділу освіти, молоді і спорту -                                                                 55 осіб. На відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»  - 14 осіб.
 Присвоєно кваліфікаційну категорію:  «спеціаліст вищої категорії»  -  2 особам;
-    «спеціаліст першої категорії»   - 4;
-    «спеціаліст другої  категорії -  3;
-    на відповідність раніше встановленого тарифного розряду  - 8
       Підтверджено   педагогічне звання: «вчитель – методист» - 1, «старший вчитель» - 4
       Присвоєно   педагогічне звання:  «старший вчитель»  - 4.
       Також проатестовано на відповідність займаній посаді керівників                                 закладів загальної середньої та дошкільної освіти:
-    директори  ЗЗСО  - 7
-    заступники директорів ЗЗСО  - 8
-    директори ЗДО  - 6
        Порушено клопотання  перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»  - 2 методистам  районного методичного кабінету. 
        За наслідками атестації  відділ освіти, молоді і спорту порушує клопотання перед Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації про нагородження 4 педагогічних працівників грамотами. 
 « повернутися до списку новин