Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації

Новини ЗЗСО

Журавлівський ЗЗСО І-ІІ ступенів

22-05-2019

 

У  вирі  шкільного життя

Шкільне життя – це найцікавіша і найкраща пора у житті кожної людини. 
В цьому щоденно пересвідчуються учні і вчителі  Журавлівської школи. Адже кожний день приносить незабутні враження для всіх жителів нашої 
шкільної країни. Цікавими для всіх є і уроки, і позакласні заходи, які постійно урізноманітнюються і вдосконалюються.
   За останній період навчання у навчальному закладі  було проведено ряд 
змістовних і цікавих виховних заходів, в яких залюбки брали участь як учні, так  вчителі і батьки. З великим задоволення всі активно беруть участь у родинних святах, які в нашій школі проходять досить часто. Тому що саме такі заходи сприяють розвитку міцних родинних стосунків, а також зміцненню відносин школи і сім’ ї. Саме з цією метою нещодавно відбулося родинне свято
 « Родина, як зірка, єдина», на якому були присутні багато сімей. Батьки із задоволенням провели свій час, відпочили і подивилися концерт і пораділи за своїх талановитих дітей. Найактивнішими учасниками шкільних родинних  свят є родини Любчаків, Мельників, Гаврилюків, Марчуків та багато інших.
   Не обминає наш навчальний заклад і відзначення різних державних свят.
  16 травня, на день вишиванки, наша школа майоріла різнокольоровими вишиванками.  Також ми завжди вшановуємо сумні дати в історії нашої країни.
Це і День Чорнобильської трагедії, День Пам’ яті і Примирення, День Жертв політичних репресій.
Неодноразово наші учні є переможцями обласних і районних конкурсів і олімпіад. Найактивнішими є такі учні, як Пшеничний Дмитро, Лукавська Вікторія, Шевцова Інна, Алекперова Ангеліна, Бондаренко Каріна, Загородня Вікторія та багато-багато інших, яким школа завдячує за їх старання і наполегливість.
Різноманітність нашого шкільного життя полягає не тільки в навчанні і вихованні, а й  в екскурсійних поїздках по містах нашої України.
Нещодавно учні нашої школи відвідали місто Кам’янець- Подільський, побували у знаменитій місцевій старовинній фортеці, де побачили щорічний фестиваль « Історичний пікнік». Море вражень і позитивних емоцій отримали всі від цієї екскурсії.
А День Європи наш шкільний колектив святкував у місті Вінниці, відвідавши аквапарк « Маяк» та Подільський зоопарк.
Ось таке цікаве і неповторне життя  колективу  нашого Журавлівського навчального закладу.
І все це завдячуючи нашому молодому і перспективному керівнику Монастируку Ю. В , який вміло організовує і підтримує всі нові шкільні  проекти.
Зовсім скоро  для всіх учнів пролунає останній дзвінок, але наші учні уже з нетерпіння чекають Свята 1 вересня, щоб швидше повернутися в стіни рідної школи і знову поринути в вир цікавого шкільного життя.
                 Педагог-організатор                   Монастирук  Лариса Петрівна


 

 


Михайлівський ЗЗСО І-ІІ ступенів

08-02-2019

З 4 по 8 лютого в школі проводився тиждень початкових класів .
Розпочався він літературною вікториною «У казки на гостинах». До дітей завітали казкові герої, принесли свої запитання і завдання. Учні також малювали ілюстрації до казок .
У вівторок діти були справжніми знавцями природи. Вони допомагали птахам, брали участь у природознавчій вікторині. Найкращими природоохоронцями стали Гончар Олексій, Бащук Максим, Гришунова Софія.
« Хто хоче на загадки давати нам відгадки?» - тема третього дня. Всі учні були активними, а перемогу отримали Гришунова Софія, Слободянюк Катерина, Кочелаба Борис, Червоненька Вероніка.
У четвер діти побували в гостях у королеви Математики. 
Найкращими знавцями математики стали Кочелаба Борис, Гончар Олексій.
Завершився тиждень Днем ігор.
Всі учні були відзначені грамотами і солодкими подарунками.


 

 

 

 

Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

27-11-2018

  22 листопада 2018 року відбувся Третій Обласний Форум українських патріотичних справ учнівської молоді «Ми – Українці!».

 

З метою утвердження в Україні патріотизму, посилення моральної складової в загальній системі формування у молоді національної гідності, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків, особистих рис громадянина України, Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» 22 листопада 2018 року організовано та проведено Третій обласний Форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!».

До участі у Форумі запрошувалися делегації 27 районів області, 7 міст та 19 об′єднаних територіальних громад. Уже другий рік Тульчинський район представляє делегація Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ст., яку очолила педагог-організатор закладу Заремба Л.О. У роботі секції №1 брала участь учениця 9-го класу, президент Шкільної республіки ТЕМП Безп′ятчук Анастасія. Ця секція працювала над темою «Національно-патріотичне виховання на козацьких засадах в сучасних умовах розвитку Української держави».

У секції №3 учень 11-го класу, член військово-спортивного клубу «Юний десантник» Селенко Артем виступив із доповіддю «Активізація національно-патріотичного виховання під час пошукової та просвітницької діяльності музеїв при закладах освіти». Він поділився досвідом роботи пошукового загону військово-спортивного клубу «Юний десантник». У виступі висвітлено діяльність по збору матеріалів історії села, організації антибільшовицьких повстань  на території нашого району, причин та наслідків голодомору, подій фашистської окупації рідного краю. Саме результати діяльності пошукового загону військово-спортивного клубу «Юний десантник» стали матеріалами для створення та наповнення зали бойової слави нашої школи. Пошуковцями було відновлено та поміщено на стенд фотографії односельчан, які загинули в роки ІІ Світової війни. Окремий стенд приурочений героям – землякам.

В результаті пошукових заходів зібрано цікавий матеріал, який висвітлює участь наших земляків у афганській війні та миротворчих операціях. Це фотографії тих подій, листи воїнів-афганців, їхні спогади. Перебігу цих подій приурочено окремий стенд у залі бойової слави.

Також Артем поділився досвідом співпраці із істориками-краєзнавцями, працівниками обласного державного архіву та краєзнавчого музею.

Участь у роботі форуму була цікавою, змістовною і корисною. Його організатори високо оцінили рівень підготовки делегації Тульчинського району. А Артема й Анастасію нагороджено дипломами обласного департаменту  освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

    

 

 

Білоусівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

13-11-2018

Презентація проекту «Створимо музей Костя Широцького - збережемо культурну спадщину Поділля»

13 листопада 2018 року  у Білоусівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  відбулася урочиста подія - презентація проекту «Створимо музей Костя Широцького- збережемо культурну спадщину Поділля».

 На презентацію завітали:  заступник голови Тульчинської РДА  Шклярук В.В.; в.о. голови районної ради Григор’єва Н.І.; депутати Вінницької обласної ради:  голова громадської організації «Життя та розвиток громад» Білозір Л.М. та  методист обласного центру народної творчості Дмитренко Ж.В.;  заступник директора  ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП»  Андрієць П.Й.;  менеджер по взаємодії з місцевими громадами ДТЕК «Ладижинська ТЕС» Алєксєєв О.М.;  в.о. начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА  Чепернатий С.В.; кандидат  історичних наук, докторант  Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України Іваневич Л.М.;   члени  історичного клубу «Гіпаніс» м. Ладижин; правнучка Арсенія Широцького  Мельник Л.П.;  жителі  Білоусівської громади , навколишніх сіл та м. Ладижин; представники засобів масової інформації.

Створення музею видатного вченого, мистецтвознавця, педагога, етнографа  стало можливим завдяки участі Білоусівської сільської ради у п’ятнадцятому обласному конкурсі  проектів розвитку територіальних громад. Вони реалізовані за підтримки та сприяння  фонду обласного конкурсу, Тульчинської РДА, Тульчинської районної ради, відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА.

Ми щиро вдячні нашим спонсорам: Лещенку І.В. -  директору  ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП»   Білозір Л.М. - голові правління ГО «Життя та розвиток громад», Дяченку О.Д. - директору ТОВ «Богданівське»,  Олійчук С.С. - голові  фермерського    господарства «Агро-ВАС» за виділення коштів для реалізації проекту.

 

Після презентації проекту відбулося фольклорне свято «Не міліє народна криниця», у якому взяли участь викладачі та студенти Тульчинського коледжу культури, працівники  Тульчинського районного будинку культури, , ансамбль «Надвечір’я» Білоусівського будинку культури та учні Білоусівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

 

Ведучою свята була режисер масових театралізованих заходів Тульчинського районного будинку культури Маслова Л.А.

 

Пошуково-дослідницька робота у закладі продовжується. Діти відкривають невідомі сторінки життя і творчості Костя Широцького.

 


Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

25-10-2018

 

Військово-спортивне свято приурочене Дню захисника України

19.10.2018р. в Богданівському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбулося військово-спортивне свято, приурочене Дню захисника України. Воно розпочалося літературно - музичною композицією «Наша воля, наша слава не вмре, не загине…». ЇЇ зміст окреслив історичне минуле українського війська часів козаччини, січових стрільців, героїв УПА. 
 На свято були запрошені наші земляки - герої операції об′єднаних сил. Це односельці Капула М.В., Сірченко Р.В., Соловей Д.М. та Тульчинський районний військовий комісар майор Сватко Р.В. Вони розповіли про сьогодення Збройних Сил України, про їх удосконалення та розвиток.
Свято скрасив виступ дитячої організації «Богданівські козачата», до якої входять учні початкової школи Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Урочистим шикуванням, виносом Державного прапора та виконанням Гімну України було відкрито військово-спортивні змагання. До їх програми входили конкурси із збирання та розбирання автомата, спорядження магазину набоями, стрільби, тактичної медицини, перетягування линви та воєнізована естафета.
Після змагань вихованці військово-спортивного клубу «Юний десантник» продемонстрували показовий виступ з рукопашного бою.
Закінчилося свято нагородженням переможців.
Цей захід проходив у оновленій, відремонтованій спортивній залі, в якій вдалося відремонтувати систему опалення, замінити всі вікна та зробити косметичний ремонт за кошти, які надійшли завдяки участі у конкурсі проектів розвитку територіальних громад. На свято були запрошені люди, які прймали участь у спів фінансуванні цього проекту. Це директор ПАТ «Миронівський хлібопродукт»  ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Лещенко І.В., керівник місцевого ТОВ „Богданівське” Дяченко О.Д., керівник Тульчинського районного товариства сприяння обороні України Касіяненко Ю.М.
«Птахофабрика «Вінницький бройлер» на честь свята подарувала вихованцям клубу килим для занять рукопашним боєм, ТОВ «Богданівське» презентувало комплект м′ячів, Тульчинське ДТСО України – боксерську грушу.
Дирекція Богданівського ЗЗСО І – ІІІ ст., керівництво військово- спортивного клубу «Юний десантник», педагогічний колектив, учні  та батьки вручили подяки спонсорам за допомогу у створенні навчально - матеріальної бази для занять спортом, пропаганду здорового способу життя, сприяння у патріотичному вихованні молоді та підготовці юнаків до служби у Збройних Силах України. На закінчення свята всі його учасники зробили на згадку спільне фото. Свято пройшло у дружній теплій атмосфері.

             
 


Клебанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

17-10-2018

Заходи до Дня захисника України

    Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

   Виховною проблемою Клебанського закладу загальної середньої освіти є: «Виховання свідомого громадянина, патріота рідної землі, який володіє високою культурою міжнаціональних відносин, духовно та фізично досконалий, готовий жити у громадянському суспільстві».

  Одним з найголовніших напрямків виховної роботи школи є національно-патріотичне виховання.

  Педагогічний колектив виховує повагу до Конституції держави, законодавства, державних символів – Герба, Прапора, Гімну. Вивчаючи історію українського козацтва, формує готовність вихованців до захисту Вітчизни.

  З нагоди Дня українського козацтва в школі проведено «Нумо, козачата» для учнів початкової школи. До гурту козаків прийняли козачат 1 класу. Перемогу здобула дружба.

  До Дня захисника України провели ряд заходів: години спілкування «Мужні захисники України», конкурс малюнків « Ми за захист нашої Вітчизни», вшанування учасників ООС, покладання квітів до Меморіального комплексу, пам`ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни та могили учасника АТО Свинобія Володимира Васильовича.

Колектив школи та учнівська молодь взяли активну участь в акції «Подільський кошик-захиснику Вітчизни» з гуманітарною допомогою для підтримки бійців Національної Гвардії та Збройних сил України.

   Адміністрація школи дякує батькам, учням, працівникам закладу за активну участь, за листи, малюнки, подяки, гуманітарну допомогу для бійців, які беруть участь у бойових діях на Сході України.                            

                         Заступник з виховної роботи Мисько Галина    Василівна

     


Крищинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

10-10-2018

Від перемоги до звершень

У рамках 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад переможцями було визнано 355 проектів.

         Дуже приємно, що наш проект «Термомодернізація сільської школи. 1 етап» по Крищинецькому закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів також не залишився осторонь. Пріоритетний напрямок якого – всеохоплююче впровадження технологій енергозбереження та використання альтернативних і відновлювальних джерел енергії; підвищення рівня якості освіти, оновлення її змісту, гармонізація освіти з реальним сектором економіки.

         За проектом було залучено 210 000 грн. З них 90 000 грн. – фонд конкурсу, 50 000 грн. – кошти з бюджету Крищинецької сільської ради, та 70 000 грн. надали співфінансування організації-партнери:

 • ТОВ АК «Зелена долина» - 35 000 грн.;
 • ПрАТ «Зернопродукт МХП» – 15 000 грн.;
 • ГО «Життя та розвиток громад» - 15 000 грн.;
 • ТОВ «АгроЕталонПлюс» - 5 000 грн..

Впродовж червня – листопада 2018 року маємо реалізувати ідеї, які дозволять забезпечити впровадження технологій енергозбереження. Так, станом на 05.10.2018р. уже замінено 32 вікна та 1 двері.

Дуже сподіваємося, що наш проект буде мати продовження.

Хочемо подякувати всім, хто вірить у нашу роботу; зокрема організаціям-партнерам, які не залишилися осторонь цього питання. А також батькам за допомогу в проведенні внутрішніх ремонтних робіт.

Такі проекти дають можливість сільській молоді залишатися, люди відновлюють свої села та змінюють на краще суспільство і світ навколо.

Ми заряджаємося новими ідеями та плануємо їх втілювати у життя.

 


            На старті до нової української  школи...

Швидко пролетіли літні канікули, і наша Журавлівська  школа радо відкрила двері для всіх своїх жителів. А щоб учням тут було цікаво і комфортно, немов  у казці, протягом літа, як бджілки, трудилися працівники школи і батьки. Вони перейняли  запал ініціативного і енергійного директора школи Монастирука Юрія Вікторовича.  Як вмілий менеджер, він залучив до благоустрою школи підприємців: Мельника О. В., Панчука О.Г., батьківську громадськість, сільського голову Ліньова  О. А., випускників минулих років, за що всім велика вдячність.  Операція " Оновлена школа" вдалась!

Школа стала схожою на затишну, ошатну оселю для своїх вихованців.

Для козачат 1-4 класів оформлено коридор-курінь, першокласників зустрів гарний клас нової української школи, побудована кімната гарного настрою для групи продовженого дня, а вчителі-предметники подбали, щоб класи-кабінети стали стартом для мандрівки по Країні Знань.

Щодня до рідної школи поспішає радісна галаслива сім’ я. Тут цікаво, день на день не схожий. Цікаві уроки переплітаються з тематичними тижнями, рекомендації до яких на своїх засіданнях щопонеділка пропонує актив ради школи і клубу " Родина".

За неповний  вересень  місяць навчання  у школі було проведено чимало заходів.

Взяли участь у Всеукраїнській акції " П ять картоплин" і зібрали більше 600 кг, овочів для будинку дитини, провели тиждень фізичної культури і спорту, тиждень безпеки руху дітей, тиждень національно-патріотичного виховання, в рамках якого долучились до Всеукраїнської освітньої кампанії " Голуб миру".

 В п’ятницю, 21 вересня, діти роздавали  голубів миру, які виготовили своїми руками,  жителям села. Цікавою була  тематична лінійка  " Діти України - за мир!". Натхненні ідеєю про мирне сьогодення і майбутнє, діти представили своє бачення завтрашнього мирного дня у малюнках на асфальті.

Надалі ще планується багато цікавих ідей і заходів, які обов’язково будуть втіленні в життя .

Школа живе, оновлюється, і ми гостинно запрошуємо всіх відвідати нашу найріднішу школу!    

(заступник директора з виховної роботи Т.В. Дребнюк)

   


Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

24-09-2018

Вибори Президента Шкільної Республіки ТЕМП

Однією із форм залучення дітей до участі у громадському житті є учнівське самоврядування  як один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. І саме через шкільне врядування відбувається процес підготовки майбутніх активних громадян нашої держави, із глибоко усвідомленою життєвою позицією, почуттям національної самосвідомості, які б змогли розв’язувати як щоденні, так і масштабні завдання, приймати власні рішення. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні життям та діяльністю класу та школи.

У Богданівському ЗЗСО І-ІІІ ст. учнівське врядування є важливою частиною демократичних процесів, які відбуваються як у школі, так і у суспільстві в цілому. Учнівське врядування сприяє згуртуванню шкільного колективу, розвитку громадської думки, процесу соціалізації особистості, ефективному входженню в доросле життя.

Діти стають не спостерігачами життя, а його учасниками. Через шкільне врядування відбувається підготовка майбутніх активних громадян, патріотів своєї держави.

Ефективною формою організації учнівського самоврядування  у Богданівському ЗЗСО І-ІІІ ст. є Шкільна Республіка ТЕМП (Талановита, Ерудована Молодь Поділля), яка об'єднує учнів 5—11-х класів Очолює шкільну республіку Президент, який обирається шляхом демократичних виборів.

В п′ятницю, 21 вересня, в Богданівському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулися вибори Президента Шкільної Республіки ТЕМП. Класні колективи на протязі двох тижнів активно обговорювали та висували на цей відповідальний пост кандидатів. А вони, в свою чергу, розробляли та виносили на розсуд учнівської спільноти свої передвиборчі програми.

Кабінетом міністрів Шкільної Республіки ТЕМП було створено виборчу комісію, яка провела вибори і підвела їх підсумки. За результатами виборів Президентом Шкільної Республіки ТЕМП стала учениця 9-го класу Безп′ятчук Настя. 

  

 

Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

24-09-2018

Підсумки свята Врожаю

Теплого вересневого дня у Богданівській ЗШ I-III ступенів школі пройшло “Свято врожаю та квітів”, яке стало уже традиційним. У цьому заході взяли участь учні 1-11 класів, які старанно готувалися заздалегідь, в цьому їм активно допомагали батьки. Такого розмаїття фарб і світла не бачила навіть сама осінь, а дитячій фантазії не було меж. З року в рік композиції, які створюють учні, стають кращими і досконалішими, можливо й мистецькими. Яскравим дебютом ввійшли першокласники в активне шкільне життя.

Квіткові композиції вироби з овочів та фруктів, які представили всі класи школи, були оцінені членами журі: композиції. Журі оцінювали по таких критеріях.

III місце - 2 клас кл. кер. Войткова Ю. С.

II місце – 4 клас кл. кер. Каспрук Л. В. та 3 клас кл. кер. Притуляк О. Г.

I місце – 1 клас кл. кер. Пасічник А. О.

Грамотами відмічені кращі роботи учнів.

Учня 3 класу Варгоцького Сергія - “Павутинне гніздо”

Учениці 1 класу Яровенко Єви - “Ферма”

Учениці 1 класу Калачик Кароліни - “Сніговики” та “Дельфін”

Учня 4 класу Коваля Романа - “Черепаха”

Між учнями 5-11 класів:

III місце - 7 клас кл. кер. Петрунько Л. О.

II місце – 6 клас кл. кер. Гріщенко А. В.

I місце – 5 клас кл. кер. Заремба Л. О.

А також грамотами відмічені кращі вироби учнів.

Шиндера Василя - “Літак” учня 5 класу

Безп'ятчука Максима - “Корабель” учня 5 класу

Піндак Вікторії – “Вінні Пух ” учениці 9 класу

Сокоринської Каріни “Колиска” учениці 6 класу

Слободянюк Діани - “Коровай” учениці 11 класу.

 

 


Кирнасівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

20-09-2018

 1. Депутат Лариса Білозір передала школярам м'ячі до Дня фізкультури і спорту. Вітала дітей  голова  Кирнасівської селищної ради Процишина Т.В.

 

 

 

 

 1. До Дня фізкультури і спорту в школі відбулася зустріч учнів 5-11 класів із тренером – викладачем Тульчинської ДЮСШ Скляруком В.К., кандидатом у майстри спорту з вільної боротьби, багаторазовим чемпіоном України з греко – римської вільної боротьби.

    

 1. До Міжнародного Дня миру проведено квест  «Щоб небо не падало - з'єднаймо руки».

4.Члени учнівського лісництва 15 вересня 2018 року відвідали лісівничо – просвітницький фестиваль «Пізнай ліс»у м. Вінниця.

Директор школи                                                                Т. В. Дерун

                                              

         Гот. заступник директора з виховної

         роботи  Розлуцька Т.Д. (53-1-74)

 

 

Білоусівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

20-09-2018

ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

Як створити умови для надання нашим дітям якісних освітніх послуг?

Як в епоху інформаційних технологій залучити молоде покоління до збереження культурної спадщини минулого, особливо до історії рідного села, до відомих людей, які його прославили?

Ці питання є пріоритетними у роботі педагогічного колективу Білоусівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Вирішити їх допоміг п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад у 2018 році. Адміністрацією  та педагогічним колективом були підготовлені та подані на конкурс два проекти «Створимо музей Костя  Широцького - збережемо культурну спадщину Поділля», «Тепло і затишок дітям Нової української школи», які здобули перемогу.

 Ініціатива щодо створення музею Кості Широцького виникла в стінах школи і знайшла підтримку  громади села. Вона є необхідною, своєчасною і святою справою збереження пам’яті про  видатного земляка.

У закладі обладнано сучасну класну кімнату для першокласників Нової української школи та створено нове освітнє середовище орієнтоване на розвиток творчої особистості.

Для реалізації проектів залучено 332 000 гривень, в тому числі з обласного фонду конкурсу виділено 75 000 гривень, з бюджету сільської ради – 20 000 гривень, з районного бюджету – 20 000 гривень.

У співфінансуванні взяли участь організації-партнери:

 • ДТЕК «Ладижинська ТЕС» - 100 000 гривень (директор О.Б.Бобрик)
 • ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» -70 000 гривень (директор І.В.Лещенко)
 • ТОВ «Богданівське» - 20 000 гривень (директор  О.Д.Дяченко)
 • Громадська Організація «Життя та розвиток громад» - 25 000 гривень (голова Л.М.Білозір)
 • фермерське  господарство «Агро-ВАС» -2 000 гривень (голова С.С.Олійчук)

Робота над реалізацією проектів триває.

Адміністрація школи, педагогічний колектив, батьки щиро вдячні за допомогу , підтримку всім, кому не байдужа доля наших дітей, їх майбутнє.

Г.М.Андрущенко, учителька української мови та літератури